POZNAJ OFERTĘ SZKOLEŃ INDYWIDUALNYCH

Gwarantujemy modelki do ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia, kursant otrzymuje certyfikat. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego lekarza/instruktora i odbywa się indywidualnie (lub w małych grupach). Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy.

Każde ze szkoleń można sfinansować dzięki MEDIRATOM. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

kurs medycyny estetycznej dla lekarzy

KURS MEDYCYNY ESTETYCZNEJ DLA LEKARZY

Medycyna estetyczna jest coraz powszechniej stosowana w Polsce. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na lekarzy, którzy specjalizują się w zabiegach medycyny estetycznej. Aby podnieść swoje kwalifikacje i sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających pacjentek, warto ukończyć specjalistyczne kursy prowadzone przez doświadczonych lekarzy i wprowadzić zabiegi medycyny estetycznej do swojej oferty. Szkolenia przeprowadzane są indywidualnie lub w małych grupach. Na zakończenie kursu lekarz otrzymuje certyfikat w języku polskim oraz angielskim, który uprawnia go do samodzielnego przeprowadzania zabiegów.

Kurs dla lekarzy

Kurs medycyny estetycznej dla lekarzy prowadzony przez Epic Look obejmuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, nici PDO, nici haczykowych i osocza bogatopłytkowego. Oprócz tego oferujemy również szkolenia z mezoterapii igłowej oraz lipolizy iniekcyjnej. Kurs medycyny estetycznej można także ukończyć, korzystając ze specjalnie przygotowanych Pakietów MAX. Dużą popularnością wśród naszych Kursantów cieszy się Pakiet MAX: Szkolenie z Medycyny Estetycznej, który umożliwia zdobycie uprawnień do wykonywania mezoterapii igłowej oraz zabiegów z użyciem kwasów hialuronowych (I i II stopień), nici PDO (I i II stopień) oraz nici haczykowych. Ceny kursów wahają się między 1000 zł a 8000 zł, a każde szkolenie można sfinansować, korzystając z wygodnych MediRat.

Zostań modelką Epic Look Models

Chciałabyś poddać się zabiegowi medycyny estetycznej w cenie niższej nawet o 75%? Zostań naszą modelką podczas specjalistycznych szkoleń z medycyny estetycznej prowadzonych dla lekarzy. Jako modelka Epic Look Models pokryjesz jedynie koszt użytych podczas szkolenia preparatów i materiałów, nie płacąc ani grosza za zabieg. Kurs medycyny estetycznej dla lekarzy przeprowadzany jest przez specjalistów, którzy korzystają z najwyższej jakości preparatów, takich jak Princess Volume, Stylage M Lidocaine, nici PDO oraz nici haczykowe Croma.

PROMOCJA!

Do każdego pakietu szkoleniowych z tematyki kwasu hialuronowego. Szkolenie Mezoterapia igłowa, za 1 zł!!!

ZAPISZ SIĘ