KWAS HIALURONOWY SZKOLENIE Z WYPEŁNIACZY – PAKIET MAX

OPIS SZKOLENIA:

Szkolenie indywidualne : Kwas hialuronowy oraz Mezoterapia Igłowa

Szkolenie odbywa się w formie szkolenia indywidualnego. Pierwszy etap dzień szkoleniowy składający się ze szkolenia teoretycznego z zakresu teorii z naciskiem na anatomię skóry, zmarszczek, ust oraz pozostałych obszarów ciała przy zabiegach z kwasu hialuronowego. Praktycznej nauki mezoterapii igłowej oraz wypełniania łatwiejszych zmarszczek. W trakcie etapu drugiego kursanci nabywają umiejętności wypełniania trudniejszych zmarszczek, używania kaniuli oraz wypełniania ust.

Szkolenie to realizujemy również w formie szkolenia grupowego (20% zniżki)

5000 zł

SZKOLENIE „Kwas hialuronowy”

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w organizmie człowieka i odpowiadająca za nawilżanie skóry. Z wiekiem ilość naturalnego Kwasu hialuronowego się zmniejsza, przez co włókna kolagenowe ulegają degeneracji, a na skórze zaczynają pojawiać się zmarszczki. Poprzez wypełnianie wypełniaczem HA można powiększyć i wymodelować usta, a także zlikwidować lwie zmarszczki, kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe oraz zmarszczki marionetki.Lekarzom, którzy chcieliby podnieść swoje kwalifikacje, oferujemy szkolenie z „Kwas hialuronowego”.

Oferta dla lekarzy

Kurs medycyny estetycznej dla lekarzy składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Podczas części teoretycznej kursanci otrzymują niezbędną wiedzę z zakresu anatomii skóry, zmarszczek, rodzaju wypełniaczy HA, obszarów i technik iniekcji oraz ryzyka, jakie mogą nieść za sobą zabiegi. Z kolei część praktyczna składa się z przeprowadzenia iniekcji Kwasu hialuronowego nieusieciowanym 3,5%, na każdej partii ciała omawianej podczas szkolenia. Szkolenie „Kwas hialuronowy” odbywa się indywidualnie lub w małych grupach i prowadzone jest przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Praktyczna część kursu przeprowadzana jest przy pomocy modelek, które zapewnia Epic Look. Po zakończeniu obu etapów szkolenia lekarz otrzymuje certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim.

Oferta dla modelek

Epic Look Models to inicjatywa skierowana do Pań powyżej 18 roku życia, które pragną poddać się zabiegowi iniekcji Kwasem hialuronowym w promocyjnej cenie. Zostając modelką Epic Look, możesz uczestniczyć w najwyższej jakości zabiegach medycyny estetycznej, pokrywając jedynie koszt użytych preparatów i materiałów. Do zabiegów wypełniania zmarszczek, wolumetrii i korekty nosa używamy wysokiej jakości Kwasu hialuronowego Princess Volume. Modelki przebywają pod opieką profesjonalnych lekarzy, dlatego gwarantujemy im pełne bezpieczeństwo i poprawność wykonywanych zabiegów.

PROGRAM SZKOLENIA:
  • rodzaje kwasu hialuronowego
  • obszary iniekcji
  • techniki iniekcji
  • ryzyka
  • W pierwszej części szkolenia kursant wykonuje iniekcję przy użyciu kwas hialuronowego nieusieciowanego 3,5% na każdej z omawianych partii
  • W drugiej części kursant wykonuje iniekcję pod okiem specjalisty kwasu hialuronowego usieciowanym na każdej z omawianych partii

Cena szkolenia zawiera konspekt szkoleniowy. Gwarantujemy modelki do ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia, kursant otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim.

Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego lekarza/instruktora i odbywa się indywidualnie (lub w małych grupach).

kurs medycyny estetycznej