SKORZYSTAJ Z ZABIEGU DO 75% TANIEJ

Wykonaj zabiegi w niespodziewanie dobrych cenach! Zabiegi wykonuje lekarz medycyny estetycznej z 10 letnim doświadczeniem!!!
SZKOLENIA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Kwas hialuronowy Lifting twarzy za pomocą nici PDO i haczykowych Lipoliza iniekcyjna
ZGŁOSZENIA: Przez FB, stronę WWW lub telefonicznie: 533 828 662

PROFESJONALIŚCI

Dysponujemy profesjonalną kadrą złożoną z doświadczonych lekarzy, którzy od lat zajmują się medycyną estetyczną.

NAJLEPSZE CENY

Zabiegi medycyny estetycznej od 50% do 75% taniej dla naszych modelek. Wypełnij formularz zgłoszenia i zapłać jedynie za preparaty i materiały. Lepszych cen niż oferowane przez EPIC LOOK nie znajdziecie!!!

PREPARTATY:

Używamy hialuronu PRINCESS VOLUME do wypełniania zmarszczek, volumetrii i korekty nosa, STYLAGE M Lidocaine do powiększania i modelowania ust, oraz nici PDO i haczykowych marki CROMA.

NASZA
INICJATYWA
KIM JESTEŚMY

Popularyzujemy medycynę estetyczną. W ciągu ostatniego roku ponad 1000 Pań skorzystało z naszych usług i wykonało zabiegi w naszej firmie!!! Oprócz tego od 5 lat specjalizujemy się w organizacji szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. W przeciągu ostatnich lat przeszkoliliśmy setki lekarzy i kosmetologów dokonując zabiegów na prawie 3000 modelek.

Epic Look Models to inicjatywa mająca na celu udostępnić polskim kobietom najwyższej jakości zabiegi medycyny estetycznej w najlepszych cenach. Zabiegi wykonywane są podczas szkoleń i są przeprowadzane przez profesjonalistów. Dzięki temu możesz zadbać o swoją urodę w najlepszej rynkowej cenie.

DLA KOGO ZABIEGI?

Zabiegi medycyny estetycznej są kierowane do wszystkich kobiet powyżej 18 roku życia nie mających przeciwwskazań do zabiegu. Na świecie standardem stało się korzystanie z takich zabiegów przez młode osoby. Oferujemy zabiegi upiększające jak i również odmładzające. Możesz osiągnąć piękny wygląd niezależnie od wieku.

kurs medycyny estetycznej
CZY ZABIEGI SĄ BOLESNE?

W zależności od życzenia pacjentki stosujemy mocnym kremem znieczulającym. Oferujemy również zabiegi, które są całkowicie bezbolesne i nie wymagające znieczulenia.

DLACZEGO TAK DOBRE CENY?

Modelki pomagając w szkoleniu płacą jedynie za cenę preparatów i materiałów – stąd tak atrakcyjne ceny.

Zainteresowana? Skontaktuj się!

 kurze łapki czoło lwia zmarszczka bruksizm zmarszczki palacza inne kwas hialuronowy-usta kwas hialuronowy-zmarszczki nosowo-wargowe kwas hialuronowy-dolina łez kwas hialuronowy-volumetria kwas hialuronowy-inne Nici PDO Nici haczykowe BARB4D Lipoliza iniekcyjna-redukcja tkanki tłuszczowej Plazma Makijaż permanentny