POZNAJ ZESPÓŁ EKSPERTÓW

Ludzie, którzy tworzą EPIC LOOK to wykwalifikowana kadra dydaktyczna, osoby z pasją. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu profesjonalnie przygotowane kursy, a także ciekawy i nowatorski, czasem humorystyczny i bardzo przystępny sposób ich prowadzenia.

Skontaktuj się

NASI PROFESJONALIŚCI

Poznaj naszych specjalistów i instruktorów
kurs medycyny estetycznej dla lekarzy

lek.med. Michał Słowiański

Lekarz medycyny

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Rocznik 77. Od 10 lat zajmuje się medycyną estetyczną. Jest ekspertem w korekcji zmarszczek oraz niestandardowych zabiegach takich jak unoszenie opadającej powieki, leczenie bruksizmu oraz nadpotliwości, lifting bez skalpela. Prowadzi zaawansowane szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy oraz wybrane szkolenia dla kosmetologów.

kurs medycyny estetycznej

Agnieszka Nowakowska

Obsługa Klienta

Agnieszka od 20 lat związana jest z branżą kosmetyczną. Jest absolwentką Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Filmowej im. Marii Dziewulskiej. Od 10 lat zajmuje się makijażem permanentnym. Obecnie doskonali swoje umiejętności w międzynarodowej szkole makijażu permanentnego PMU.Place Internetional Micropigmentation Centre. W EPIC LOOK odpowiada za najlepszą obsługę Klienta i bardzo dobrą współpracę z naszymi modelkami! Nasza Kierowniczka Zamieszania!!! :)

kurs medycyny estetycznej dla lekarzy

Filip Lewandowski

Sprzedaż i obsługa klienta

Prywatnie ojciec 5 letniej Julii. Kibic Legii Warszawa, miłośnik motoryzacji i wioślarstwa. Absolwent kierunku ekonomii oraz psychologii. Rocznik 76. Od 20 lat zajmuje się obsługą klienta. Filip odpowiada na wszelkie pytania dotyczące szkoleń. Jego główną misją jest pełna satysfakcja Klienta. Zadzwoń, napisz, porozmawiaj, spotkaj się.

Zajmujesz się profesjonalnie medycyną estetyczną lub kosmetologią? Jesteś instruktorem?
Dołącz do naszego zespołu. Skontaktuj się i podejmij współpracę!

Dołącz do nas!